Galatasaray yıldız oyuncusunu elinde tutmakta zorluk çekiyor

Kesin hedefi sezonu şampiyon olarak tamamlamak olan Galatasaray’ın yeni sezona hazırlıkları da bu yönde. Galatasaray’ın oyuncularına teklif yağarken, sarı-kırmızılı takımın teklifleri değerlendirme süreci hızlandı.

Takıma gelen teklifleri değerlendirmeye başlayan Cimbom, performansıyla övgüleri toplayan yıldız oyuncusu Sacha Boey’i elinde tutmakta zorlanacak. Fransız sağ beki Sacha Boey, Avrupa devlerinin gözdesi haline geldi.

Sarı-kırmızılıların 2021 yılında Rennes’den 1.15 milyon Euro bonservis bedeliyle kadrosuna kattığı genç oyuncu, yükselen grafiğiyle dikkat çekiyor. Kalitesini gösteren Sacha Boey, bu sezon da teknik direktör Okan Buruk’un kadro planlamasında önemli bir yer teşkil ediyor.

GELECEK SEZON TAKIMDA KALMASI ZOR

Yıldız oyuncu için ise Avrupa takımları adeta sıraya girdi. Avrupa’dan talipleri artan Sacha Boey’in gelecek sezon Galatasaray’da kalması gittikçe zorlaşıyor.

Sarı-kırmızılılarda inanılmaz bir performans sergileyen Sacha Boey için tam 7 takım devreye girdi. Bu takımlar; Arsenal, Manchester United, Bournemouth, Lens, Udinese, Monza ve Sassuolo olarak öne çıktı.

Galatasaray oyuncu için en az 15 milyon Euro bonservis bedeli belirledi.

Bu sezon Galatasaray’da 25 resmi karşılaşmada forma giyen Sacha Boey, 2 asistlik performans sergiledi.

Başarılı oyuncunun sarı-kırmızılı takımdaki sözleşmesi 2025 yılında sona erecek. Sacha Boey’in güncel piyasa değeri 11 milyon Euro olarak gösteriliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir