Tören kıyafetiyle dikkat çeken Lady Gaga, sahneye makyajsız çıktı!

95’inci Oscar Ödülleri, ABD’nin Los Angeles kentindeki Dolby Tiyatrosu’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Sinema endüstrisinin en prestijli ödülleri arasında kabul edilen Akademi Ödülleri’nin ana sunuculuğunu Jimmy Kimmel üstlendi.

Geceye aylar önceden hazırlanan ünlüler çok şıktı. Törene siyah tül ağırlıklı bir elbise ile katılan dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, sahneye bambaşka biri olarak çıktı.

ABARTALI MAKYAJI VE KIYAFETİ DİKKAT ÇEKTİ

Geçtiğimiz hafta Gigi Hadid’in bir defilede giydiği dünyaca ünlü markaya ait olan siyah elbisesiyle galaya katılan Lady Gaga, saçlarını balık sırtı ördürerek ensesinde toplattı. Elmas kolyesiyle dikkat çeken Gaga, makyaj olarak da siyah dumanlı göz makyajı ve kırmızı ruj tercih etti.

SAHNEYE ÇIKARKEN MAKYAJINI SİLDİ

Tom Gun: Maverick filmi için seslendirdiği Hold My Hand şarkısıyla Oscar adayı olan Lady Gaga, diğer adayla gibi sahneye çıkarak bir kez daha şarkısını okudu. Törene abartılı kıyafet ve makyajıyla katılan şarkıcı, sahneye de bambaşka biri olarak çıktı. Makyajını silerek elbisesini çıkaran Lady Gaga, siyah tişört, dizleri yırtık kot pantolon ve spor ayakkabı giydi.

ET ELBİSESİYLE KATILMIŞTI

Lady Gaga, 2010 MTV Müzik Ödülleri’ne etten yapılmış bir elbise giyerek gelmişti. Gaga, et elbiseyi “Bad Romance” için kazandığı Yılın Video Klibi ödülünü almak için giymişti. Ödülünü Cher’den alan Gaga, “Cher’e et cüzdanımı tutmasını rica edeceğim aklıma gelmezdi” diye espri yapmıştı. 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir