Galatasaray’dan Ali Koç’a FETÖ’cü iması!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, basına kapalı Divan Kurulu toplantısının ardından açıklamalarda bulundu.

“SÜPER KUPA, TÜRKİYE’DE OYNANSIN”

Dursun Özbek: “Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu görüşü, bu kupanın Cumhuriyet’in 100. yılında Türkiye’de oynanmasının daha doğru olacağı. Kupayı da Cumhurbaşkanı’nın elinden almak istiyoruz diye bir görüş çıktı” dedi.

ALİ KOÇ’UN SÖZLERİNE CEVAP:

“Dünkü divan kurulunun bilgilerini sonradan aldım. Hayretler içindeyim. Böyle mesuliyet sahibi olan kulüp başkanı, biz büyük bir mesuliyet taşıyoruz. 25-30 milyon taraftar bizim ağzımıza bakıyor. Ne gerek var böyle konuşmaya? Şu toplumu germeyelim diye maksimum çaba sarf ediyoruz. Peşine takalım, fotoğrafını çeksin… Türkiye’nin bu gerilime ihtiyacı yok. Fenerbahçe ve Galatasaray dediğiniz zaman Türkiye’nin yüzde 70’ini kapsayan taraftar kitlesi var. Niye böyle bir açıklama? Galatasaray, her zaman gündemlerinin birinci maddesi. Futbolla ilgili bizim ortaya getirmek istediğimiz şey, güzel ve adaletli bir futbol iklimi ortaya getirelim.”
 

“SELİM SOYDAN’IN AÇIKLAMASI AKLIMA GELİYOR”

“Fenerbahçe başkanına bir tavsiyem var; Bunları yapmayın. Çünkü şu algıya geliyorum yavaş yavaş; Türkiye, hep bölünmeye çalışılmıştır. PKK, FETÖ, Türkiye’yi bölmeye çalışmadı mı? Yapılan açıklamalar da bu bölünmeye getirecek açıklamalar değil mi? Onlar bile bölememişken, sen neden böyle davranıyorsun. Sayın Selim Soydan’ın açıklaması aklıma geliyor. Fenerbahçe Başkanı için “Bir FETÖ projesidir” dedi. Bu sefer bu algıya geliyorum ben.”

SELİM SOYDAN NE DEDİ?

Fenerbahçe’nin eski futbolcusu ve eski yöneticilerinden Selim Soydan, Telegol canlı yayınında Türkiye gündemine oturan açıklamalarda bulundu.

Sarı lacivertlilerin eski başkanı Aziz Yıldırım ile aralarında geçen sohbeti anlatan Selim Soydan, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç hakkında konuştuklarını söyledi.

Soydan yaptığı açıklamada, “Aziz Yıldırım bana Ali Koç’un FETÖ projesi olduğunu söyledi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x